Türkiye'nin lider çimento & Yapı malzemeleri firması

Hakkımızda

1985 yılında kurulan Teknikeller, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yer almakta inşaat ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Teknikeller;  yapı malzemeleri, inşaat, lojistik, gayrimenkul geliştirme sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Teknikeller’in  ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı toplum bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Teknikeller, bünyesindeki çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Teknikeller, sorumluluğunu taşıdığı markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Teknikeller, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da önce Türkiye ve sonra dünya ölçeğinde öngörü ve istikrar ile sektörün fırsatlarını en etkin şekilde değerlendirerek yakaladığı ivme; üretici, bayi ve tüketici nezdinde sağladığı güven, istikrar ile hızla büyüyen saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir. Teknikeller, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.  

Vizyonumuz

Teknikeller olarak vizyonumuz; kalite ve müşteri odaklı bir yaklaşımla üretici, bayi ve tüketici nezdinde oluşturduğumuz güven, istikrar, saygı ile sektörün ve pazarın dengeleyici ve itici unsuru olmaktır. Türkiye'de ve bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla lider grup konumuna erişmektir.

Misyonumuz

Üretici, bayii, tüketici ve çalışanlarımızın beklenti ve memnuniyetlerinde kalite odaklı, sürekli geliştirme ve iyileştirme anlayışı çerçevesinde ürettiğimiz etkin çözümler ve yarattığımız katma değer ile başta kendi sektörümüz olmak üzere, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.