Türkiye'nin lider çimento & Yapı malzemeleri firması

ANTEMDER mezunları ziyaret etmeye sürdürüyor

Antalya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği, okulun 1980-Makina Bölümü Mezunu, iş adamı Mustafa Yılmaz'ı ziyaret etti. 
 
Antalya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği (ANTEMDER), okulun 1980-Makina Bölümü Mezunu, Teknikeller Firması Sahibi Mustafa Yılmaz'ı Kepez İlçesi Kazımkarabekir Caddesi üzerindeki iş yerinde ziyaret etti.  Ziyarette ANTEMDER Başkanı Orhan Yüksel ile ANTEMDER kurucularından Uğur Ünal, Y. Müh. İbrahim Kücü ve dernek saymanı Mevlüt Pancar da hazır bulundu. Ziyaretten memnun olduğunu kaydeden Mustafa Yılmaz, ANTEMDER‘in kuruluşundan mutluluk duyduğunu, babası Erol Yılmaz'ın da okulun 1956 Makina Bölümü mezunu olduğunu anlattı.
 
KATKI KOYMAYA HAZIRIZ
 
Yılmaz, aile olarak eğitime katkılarının devam ettiğini, Antalya da birden fazla okul yaptırarak Milli Eğitime bağışladıklarını, derneğe ve okula da katkı koymak istediklerini kaydetti.
 
ANTEMDER Başkanı Orhan Yüksel de Mustafa Yılmaz'ı babası Erol Yılmaz ile birlikte “Okula Dönüş Projesi” kapsamında öğrencilerle tanıştırmak üzere okula davet etti.

26-06-2018 13:38 / Şirket Haberleri

Paylaş :